פינות ישיבה לחצר

 

פינות ישיבה לחצר – כל המידע שרציתם לדעת מרוכז במקום אחד

שוק ריהוט הגן הוא מפותח מאוד בישראל. ומה הפלא בעצם, אנחנו חיים במדינה שמשית מאוד, חמה מאוד. לבתים רבים ישנה גינה ביתית ובגינה הזו, באמצע המדשאה ישנה רחבה קטנה שבה ניתן להניח ריהוט גן – בעיקר כסאות ושולחן – וליצור סוג אחד מני רבים של פינות ישיבה לחצר.

פינות ישיבה לחצר הן פריט מבוקש מאוד בקרב בעלי בתים עם גינה או עם מרפסת גן. פינות ישיבה בחצר הן מקום נפלא לארח אורחים אהובים, לשבת ביום אביב שמשי כשאתם פנויים מהעבודה עם איזה כוס קפה גדול ופרוסת עוגה ובידכם ספר מרתק. וגם בימי הגשמים הסוערים בחורף, כאשר הן ריקות מאדם ואף אחד לא יושב בהן, פינות ישיבה לחצר ממש מוסיפות נופך רגוע ומרענן לחצר שלכם.

איזה סוגים של פינות ישיבה לחצר יש?

ישנם סוגים רבים של פינות ומערכות ישיבה לחצר, הם נבדלים זה מזה מחומר הגלם שמהם הם עשויים, בצבעים שלהם, בסגנון העיצוב שלהם. סגנון העיצוב הנפוץ ביותר של פינות ישיבה לחצר הוא העיצוב האירופאי הקלאסי של המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20. אלה הן פינות ישיבה לחצר העשויות מברזל או מכל מתכת אחרת, צבועות בלבן או בצבע שמנת והעיצוב הוא מרובה בפיתולים, בפרחים ובמראה עגלגל אך עדין. ישנן פינות ישיבה לחצר שעשויות גם מפלסטיק, מזכוכית, מאבן וממתכת.

בישראל, במשך תקופה ארוכה פינות ישיבה לחצר מפלסטיק היו מערכות הישיבה הנפוצות ביותר וגם המבוקשות ביותר, ניתן היה למצוא את כסאות הפלסטיק הלבנים ואת שולחן הפלסטיק הלבן העגלגל של כתר בכל בית, בכל חצר, בכל גן אירועים ובכל אירוע.

איפה ניתן לרכוש פינות ישיבה לחצר?

פינות ישיבה לחצרניתן לרכוש בכל חנות העוסקת במכירת רהיטים – בין אם אלה חנויות המתמחות במכירת ריהוט גן ובין אם לא. לעיתים ניתן גם לרכוש פינות ישיבה לחצר גם במשתלות מסוימות.

מחירן של מערכות ישיבה Special Collection לחצר משתנה ממקום למקום וגם תלוי בחומר הגלם ובסגנון העבודה, כאשר מקובל כי פינות ישיבה לחצר העשויות מפלסטיק הן הזולות ביותר.