ספות נוער

 

ספות נוער וסלונים– כל מה שרציתם לדעת לפני שאתם מגיעים לחנות מרוכז במקום אחד

בכל בית שיש בו ילדים זה קורה יום אחד. הילד כבר לא ילד, הוא גדל, הוא כבר נער. גופו גדל וגם אופיו השתנה ונהיה רציני יותר ובוגר יותר. הכל נהיה פתאום קטן מדי – המכנסיים, החולצות, הנעליים של כל כמה חודשים המידה משתנה, גם הטעם האישי משתנה – הם כבר לא רוצים את מה שנראה בובתי או ילדותי מדי. בעקבות הגוף הגדל גם המיטה הופכת לקטנה מדי. פתאום הרגליים מבצבצות החוצה מעבר למזרן והשינה כבר לא נוחה ולא נעימה והילד (הנער) רוטן.

אז אתם רוצים להחליף לו את המיטה אבל לא יודעים מה לקחת.

רבים קונים ספות נוער לילדיהם בשלב הזה.

מה הן ספות נוער?

ספות נוערהן למעשה מיטות שנראות כספות/ סלונים לכל דבר ועניין אך יש להן מיטה נוספת שנשלפת החוצה. הביקוש של ספות נוער הוא גבוה ויציב במשך כמה עשרות שנים. ספות נוער באות במגוון צבעים ובמגוון דגמים, כיאה למוצר המיועד לנוער. הן משדרות שמחת חיים אך לא ילדותיות. והחשוב מכל – הן מתאימות במידותיהן למימדי הגוף של אדם בוגר.

אז מה מיוחד בהן? למה נוער צריך מיטה מיוחדת משלו?

נערות ונערים רבים סובלים מכאבי גב. מדובר בשילוב קטלני של הגוף שצומח וגדל, של שיעורי ספורט בבית הספר וביצוע ספורט לא מבוקר בימי הפנאי וכן סחיבת ילקוטים כבדים מדי על הגב בשנות התיכון ומסעות כבדים על הגב בימי הצבא. לכן, מזרנם של ספות נוער מותאם במיוחד למצב הזה, מדובר במזרן שאינו קשה מדי ואינו רך מדי.

איזה סוגים של ספות נוער קיימים בשוק המכירות?

רוב המיטות הקיימות בשוק המכירות של ספות נוער בישראל הן מיטות יחיד ומיטה וחצי, כאשר מיטה וחצי היא המבוקשת ביותר בין השתיים. בכל ספות הנוער ישנה מיטה נשלפת למקרה ויבוא אורח או חברים של הנער לבוא לישון אצלו. כמו כן, ישנן גם ספות נוער רגילות וגם ספות נוער מתכוונות באמצעות שלט או בטכניקות אחרות שניתן להרים ולהוריד את הגב שלהן לפי מידת הרצון של השוכב עליהן.