סלונים.

סלונים מגיעים בסגנונות, בצבעים ומחומרים שונים. ניתן לבחור סלונים ממבחר רב ומגוון, תלוי כמובן מהו טעמינו האישי ומה הסגנון שלנו ואילו סלונים מתאימים ביותר לעיצוב ביתנו.הסלון הוא מרכז הבית, זהו החדר השימושי ביותר. משפחות רבות מבלות את מרבית זמנם בסלונים שלהן, בסלון ביתנו אנו נחים, מארחים, מבלים זמן עם המשפחה ולעיתים אף אוכלים, לכן חשוב מאוד לבחור בסלונים מעוצבים אשר יהיו נוחים ואשר יזמינו את בני המשפחה לבלות בהם.

כאמור, ישנם המון סלונים מחומרים שונים, עץ, בדים שונים, עור ודמוי עור, שילובי זכוכית או מתכת, סגנון עתיק או כפרי או בסגנון היי טק עכשווי. המחיר תלוי בסגנון העיצוב ובחומרים מהם הסלונים עשויים. רהיטים מעץ מלא למשל יהיו יקרים יותר מרהיטים אשר עשויים מאן די אף או מסיבית, וכן ספות או כורסאות מעור יהיו בדרך כלל יקרות יותר מספות מבד או מדמוי עור.

כאשר מתלבטים על תקציב הסלונים וחושבים כמה כדאי להשקיע חשוב לקחת בחשבון את אופייה של המשפחה ואת הסטאטוס שלה, אם המשפחה בעלת ילדים  קטנים כדאי לה לשקול לרכוש רהיטים לא יקרים מידי, יש מגוון סלונים בצבעים כהים ומחומרים הקלים לניקוי וספות מבדים הנשלפים וניתנים לכיבוס קל  זהו הכיוון שאותה משפחה צריכה ללכת עליו. בסופו של דבר ניתן למצוא סלונים איכותיים גם במחירים נוחים אשר מתאימים לכל כיס.

למשפחה אשר רוצה ליצור אווירה יוקרתית ועכשווית כדאי לשקול לרכוש ספת עור גדולה ורהיטים סלונים בצבעים בהירים אשר משדרים ניקיון וטרנדיות.

לפני שאנו מחליטים איזה סגנון מתאים לביתנו ביותר כדאי ללכת למספר חנויות שונות ולבחון את סגנונות הסלונים השונים ולהתרשם מהמבחר העצום של הסלונים ורק אז לרכוש את מה שאהבנו ביותר, כמובן שלאחר שנרכוש את הרהיטים הסלונים נוכל לאבזר אותם בעזרת מוצרי נוי שניתן למצוא בכל חנות אשר מוכרת מוצרי טקסטיל לבית.