כורסאות עיסוי

 

כורסאות עיסוי הן כורסאות שמרופדות היטב ונוחות מאוד לישיבה, במיוחד לגב, הן יכולות להתכוונן או לזוז ולשנות מצבים ועם זאת הן יכולות לעשות לנו עיסוי, להרעיד לנו את השרירים ולהזיז אותם ממקומם התקוע, התפוס והכואב. כורסאות עיסוי יכולות לעזור לנו רבות, אחרי יום עבודה ארוך, אחרי פעילות לא מעטה של ספורט שאנו עושים או נוהגים לעשות, כשכל הגוף תפוס וכואב, הן יוכלו לעזור לנו ולשחרר אותנו מזה. כורסאות עיסוי בדרך כל עשויות בדרך בה הן ישתדלו לגעת בכל איזור בגופנו, הישבן, הגב, הידיים, והרגליים אם נרים אותם למעלה, וכל הגוף ביחד ייכנס לפעולת שחרור. 

 

לאחר זמן מה שאנו יושבים עם פעולת העיסוי, נכבה אותה ונקום מהכורסא ונרגיש בהבדל, או שפשוט נכבה את פעולת העיסוי ונמשיך להנות מישיבה רגועה בכורסא. ניתן למצוא כורסאות עיסוי בחנות ריהוט לסלון, או בחנויות המוכרות אביזרים ורהיטים שעוזרים לגב ולמצבו, חנויות אורתופדיות וכד'. חשוב לזכור כי כורסאות עיסוי הן בהחלט נוחות ושימושיות, לא חייב להשתמש בהן כל יום כמו שאנו לא משתמשים בהרבה דברים מידי יום ביומו, אבל גם פעם בכמה זמן זה נחשב לשימושי וכמובן שמעבר להיותן כורסאות עיסוי, הן גם פשוט כורסאות נוחות מאוד לישיבה, לצפייה בטלוויזיה, לקריאה, לעבודה על מחשב נייד או כל עשייה אחרת שלא מצריכה הרבה מעבר לישיבה ופעולת ידיים. 

 

בהרבה בתים נוכל למצוא כורסאות עיסוי או סתם כורסאות טלויזיה, כיוון שזה פשוט נוח מעבר לפעולת העיסוי שזה יכול לעשות. גם במיטות רבות ישנן פעולת עיסוי מעבר להורדה של הראש או הרמת הרגלים למעלה, פעולת העיסוי יכולה להיות נוחה גם בשכיבה, אך עם כורסאות עיסוי זה שונה, הן בדרך כלל ממוקמות בסלון, מול הטלוויזיה, או במרפסת או בכל מקום שנראה לנו נוח, אנו יכולים גם להזיז אותן בקלות למקום אחר אם מתחשק לנו. כורסאות עיסוי יכולות להיות גם כורסאות טלוויזיה כיוון שלא תמיד נפעיל את פעולת העיסוי ולא בעיה למצוא כורסאות טובות ונוחות, אם מעור או מבד מה שיותר נוח לנו לשבת עליו ומה שאנו אוהבים יותר.